Vizyonumuz


Değişime hazır, farkındalık yaratmak isteyen kurum, kuruluş ve bireylere değişim süreçlerinde eşlik edecek, satış ve iletişim dehaları yetiştirecek alanında öncü koçluk, eğitim ve danışmanlık firması olmak.

 

 

Misyonumuz


Her insanın bir mucize olduğunun bilincinde olarak, yüz yüze seanslarımızda danışanlarımızın güçlü yanlarını ortaya çıkarıp, hayatı daha doyumlu ve mutlu yaşamaları için onlara yol arkadaşlığı etmek ve insanlığa hizmet vermek.

 

“RUBERU” nun anlamı da “Yüz Yüze “ demektir.

 

Zaman zaman içimizde yüzleşmeyi bekleyen siyahla beyaz, karanlıkla aydınlık, kötülükle iyilik, umutsuzlukla umut, başarı ve başarısızlık, korku ve cesaret, nefretle sevgi, karasızlıkla, kararlılık gibi duygular çatışır durur. Doğduğumuz andan itibaren farkında olmadan birilerini modelleyerek kimliğimizi oluşturuyoruz. Ebeveynler, öğretmenler, sosyal çevre, toplum kültürü gibi... Nlp’ nin varsayımlarından biri de, her insanın sonsuz kaynaklara sahip olmasıdır. Ve yapılan her davranışın altında olumlu bir niyet yatmasıdır.

 

İçinizdeki sizle yüzleşmeye, hedeflerinize giden yolda sonsuz kaynaklara ulaşmaya, değiştirmek istediğiniz davranışların altında yatan gerçek nedeni bulmaya, başarı için örnek aldığınız birinin modellemesine, hedeflerinize giden yolda strateji belirlemeye hazırsanız; Yüz Yüze (RUBERU) seanslarımızla değişimin ilk adımlarını atmış olacaksınız.

 

Unutmayın her insan başlı başına bir mucizedir.

 

Ön görüşme ve bilgi için lütfen bizi arayın.

 

Detaylı bilgi için bize ulaşın.   0 (537) 026 75 45
bilgi@ruberudanismanlik.com

0 (537) 026 75 45

w w w . r u b e r u d a n i s m a n l i k . c o m | bilgi@ruberudanismanlik.com Copyright © Ruberu Danışmanlık 2014