PROFESYONEL KOÇ -EĞİTMEN-NLP TERAPİSTİ

 

   1980 Doğumlu olan Tuba Ulu Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Mezunudur. Halen Amerikan Metropol Üniversitesi Psikoloji bölümünde okumaktadır. 15 Yıl boyunca Saha ve Kurumsal Satışta alanında çalışmıştır.

 

    “Satış ; insanları anlama sanatıdır” bu düsturdan yola çıkarak insanları tanımak ve iletişimin temel ilkelerini öğrenmek , yönetim becerilerini geliştirmek üzere NLP ve Yaşam Koçluğu ile 2010 yılında tanıştı. Londra merkezli ve uluslararası diploma ve sertifikasyon sunan bir kuruluş olan Livcon International dan sertifika sağlayan Ayna Eğitim Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezinden 2 yıl süren eğitimlerle Yaşam Koçluğu , NLP ve Hipnoz, EMDR, Yönetici Koçluğu ve Kurumsal Koçluk eğitimleri aldı. Satış alanında NLP’nin güçlü teknikleri ve kendi deneyimlerinden yola çıkarak İŞİM-SAT satış eğitimlerini oluşturdu. Satış, Liderlik, Ekip yönetimi, iletişim ve kişisel gelişim alanında eğitimler vermekte ve bir bir seanslarla farkındalık yaratmak için bireylere ve kurumlara yol arkadaşlığı etmektedir…

 

   Ennegram metodolojisi kullanarak Koçluk sürecini profesyonel olarak yöneten Tuba ULU Kurumlarda IK yapılanması, performans değerlendirme süreçlerinin yönetimi ve Kariyer Koçluğu yapmaktadır.

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No:266 Tepe Prime B Blok Daire 71 Çankaya / Ankara
0 (542) 313 75 45  

w w w . r u b e r u d a n i s m a n l i k . c o m | bilgi@ruberudanismanlik.com Copyright © Ruberu Danışmanlık 2014